Masz pytanie? 606-186-186

o mnie

ika angielski

Jestem doświadczonym nauczycielem i lektorem języka angielskiego.Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego zdobywałam w trakcie studiów – najpierw licencjackich w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego w Słupsku, a następnie ukończyłam studia uzupełniające na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 1998 roku uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej. Uczę języka angielskiego od 19 lat.

Mam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Język angielski stał się moim zainteresowaniem i moją pasją. Stale rozwijam swoje umiejętności i uaktualniam swoją wiedzę na temat egzaminów, do których przygotowuję swoich uczniów.
W mojej pracy wykorzystuję przede wszystkim metodę komunikatywną, tzn. rozwijanie wszystkich umiejętności językowych co w krótkim czasie umożliwia skuteczną komunikację.Najważniejsze dla mnie są jednak zainteresowania i potrzeby uczącego się dlatego zawsze staram się dostosować kurs do oczekiwań osoby lub osób, które podejmują ze mną współpracę.

 

Zajęcia odbywają się w nowo wyremontowanej sali w dzielnicy Gdańsk Oliwa.

Chętnie odpowiem na inne pytania – kontakt.