Masz pytanie? 606-186-186

Opinie

Kurs online

Z lekcji prowadzonych przez panią Izabelę korzystam od ponad trzech lat (zajęcia 2x w tygodniu). Gdy rozpoczynałam naukę, moim głównym celem było przygotowanie do egzaminu doktorskiego, który udało mi się zdać ponad rok temu. Dzięki profesjonalnie prowadzonym i ciekawym zajęciom mam motywację do kontynuowania nauki. W prowadzonych przez panią Izabelę lekcjach doceniam brak monotonii, dostosowywanie zagadnień do indywidualnych potrzeb ucznia, dobór różnorodnych form i metod pracy. Nauczycielka w czasie zajęć nie bazuje jedynie na podręczniku, ale wykorzystuje również materiały interaktywne i filmy. Dzięki lekcjom prowadzonym przez panią Izabelę rozwinęłam umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

E.K.

Kurs Business English

Współpracuje z Panią Izą od kilku lat, zajęcia odbywały się na początku w siedzibie potem podczas pandemii online i tak jest do teraz. Mój angielski bardzo się rozwinął w mowie, na czym mi zależało najbardziej ale także w piśmie i w rozumieniu nagrań, filmów a także dialogów. Pani Iza dostosowuje program do moich potrzeb teraz są one głównie biznesowe. Przygotowuje materiały które mogę także wykonywać między lekcjami lub przygotowując się do nich. Dzięki temu mam kontakt z językiem praktycznie codziennie. Przechodzimy też przez bardzo ciekawy program, który łączy bardzo interesujący biznesowy podręcznik, uzupełniając to lekcjami połączonymi z słuchaniem i rozmową na temat wybranych TED talks a czasami z bardziej luźnymi life stylowymi, interaktywnymi prezentacjami. Podsumowując zajęcia są ciekawe, angażujące wykorzystują różne formy interakcji co sprawia, że student bardzo się bardzo angażuje przez co rozwija na wszystkich wymaganych płaszczyznach w używaniu potem języka z życiu zawodowym czy prywatnym. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Izę jako pełnego profesjonalistę w nauczaniu języka angielskiego a poza tym bardzo miła ciepła i kontaktową osobą aczkolwiek co bardzo sobie cenie potrafiącą także zmotywować do pracy swoim zaangażowaniem 🙂

K.S.

Kurs online

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Panią Izabelą. Lekcje są bardzo ciekawie prowadzone, zawsze starannie przygotowane, urozmaicone. Pani Izabela duży nacisk kładzie na konwersację, ale jest też czytanie, słuchanie, gramatyka. Mój angielski po niecałym roku nauki jest zdecydowanie lepszy.

M.S.

Kurs online

Zajęcia prowadzone z dużym zaangażowaniem, zawsze w miłej atmosferze. Pani Iza potrafi ciekawie poprowadzić lekcję przy użyciu wielu dostępnych metod nauczania. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

E.D.

Kurs online

Pani Izabela uczy mnie angielskiego już prawie rok. Po tym czasie zdecydowanie czuje różnice na lepsze. Zajęcia są przyjemne, poruszane są ciekawe tematy. Wreszcie nie czuje się skrępowana rozmawiając po angielsku, a było to dla mnie istotne, by się otworzyć i zacząć mówić wśród osób rozmawiających wyłącznie w tym języku. Serdecznie polecam 🙂

K.D.

Kurs online

Polecam zajęcia z Panią Izą. Uczę się od ponad roku. Lekcje są urozmaicone. Pani Iza dostarcza mi dużą ilość materiałów do nauki. Atmosfera w czasie zajęć jest przesympatyczna.

M.A.

Kurs Business English

Profesjonalizm, pasja, zaangażowanie, kreatywność oraz indywidualne podejście do Kursanta. Serdecznie polecam kursy j. angielskiego u Pani Izabeli!:)

B.F.

Kurs online

Ciekawie prowadzone lekcje oraz niewygórowana cena to jedne z licznych zalet zajęć prowadzonych przez Panią Izę. Lekcję są wzbogacone o ćwiczenia rozwijające obszary wymagające dodatkowej pracy. Gorąco polecam.

K.P.

Kurs dla dorosłych

Z Panią Izabelą spotykamy się na zajęciach od 10 lat. Potrafi zmotywować do nauki i regularnych lekcji , jest elastyczna w podejściu do tematyki zajęć i sposobu ich prowadzenia. Nie jest wdzięcznym zadaniem uczyć starsze osoby - a Pani Izabela daje radę. Dziękuję za te lata i mam nadzieję na wiele następnych. Serdecznie polecam Ją jako nauczyciela języka angielskiego.

E.P.

Kurs online

Na kurs zapisałem się po długiej przerwie od nauki angielskiego. Po kilku pierwszych zajęciach uświadomiłem sobie jak dużo zapomniałem i jakie mam trudności z mówieniem. Po roku muszę przyznać, że zajęcia z Panią Izabelą bardzo pomogły mi przełamać barierę w mówieniu i pozwoliły na solidną powtórkę. Spotkania prowadzone są w miłej atmosferze. Zadania są różnorodne i zmuszają do mówienia. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Izabelą.

S.C.

Kurs online

Polecam naukę z Panią Izabelą jest to osoba profesjonalna, komunikatywna i elastyczna. Nauka z Panią Izą to czysta przyjemność

A.W.