Masz pytanie? 606-186-186

Opinie

Kurs online

Ciekawie prowadzone lekcje oraz niewygórowana cena to jedne z licznych zalet zajęć prowadzonych przez Panią Izę. Lekcję są wzbogacone o ćwiczenia rozwijające obszary wymagające dodatkowej pracy. Gorąco polecam.

K.P.

Kurs dla dorosłych

Z Panią Izabelą spotykamy się na zajęciach od 10 lat. Potrafi zmotywować do nauki i regularnych lekcji , jest elastyczna w podejściu do tematyki zajęć i sposobu ich prowadzenia. Nie jest wdzięcznym zadaniem uczyć starsze osoby - a Pani Izabela daje radę. Dziękuję za te lata i mam nadzieję na wiele następnych. Serdecznie polecam Ją jako nauczyciela języka angielskiego.

E.P.

Kurs online

Na kurs zapisałem się po długiej przerwie od nauki angielskiego. Po kilku pierwszych zajęciach uświadomiłem sobie jak dużo zapomniałem i jakie mam trudności z mówieniem. Po roku muszę przyznać, że zajęcia z Panią Izabelą bardzo pomogły mi przełamać barierę w mówieniu i pozwoliły na solidną powtórkę. Spotkania prowadzone są w miłej atmosferze. Zadania są różnorodne i zmuszają do mówienia. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Izabelą.

S.C.

Kurs online

Polecam naukę z Panią Izabelą jest to osoba profesjonalna, komunikatywna i elastyczna. Nauka z Panią Izą to czysta przyjemność

A.W.