Masz pytanie? 606-186-186

GRUPOWE KURSY BUSINESS ENGLISH

Korzyści kursu:

  • Wsparcie i motywacja – nauka w małej grupie pozwala na bliską interakcję z innymi uczestnikami, dzięki czemu możecie się wzajemnie wspierać i motywować. Przełamywanie bariery językowej staje się znacznie łatwiejsze w miłej i akceptującej atmosferze,
  • Małe grupy – oprócz korzyści nauki w grupie, nieduża liczba osób pozwala skupić się także na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika,
  • Komfortowa nauka bez wychodzenia z domu – lekcje online to wygoda i ogromna oszczędność czasu.
  • Różnorodne materiały do samodzielnej nauki – możesz zdecydować ile czasu poświęcić na naukę poza zajęciami i jakie zadania wykonać. Im więcej czasu możesz znaleźć na naukę tym szybsze będą Twoje postępy.
  • Jeśli nie masz zbyt wiele czasu – nie martw się – skorzystasz z zajęć także bez wykonywania dodatkowych zadań.
  • W cenie kursu dostęp do platformy z materiałami do lekcji oraz dedykowanej grupy w aplikacji WhatsApp, która umożliwia dodatkową komunikację i wsparcie bieżącej nauki.

Kurs obejmuje 20 lekcji od stycznia do czerwca 2024r. Każda lekcja trwa 55 minut.
Zarezerwuj miejsce w jednej z dwóch grup:

1. Grupa Business English (B1) – zajęcia dla dorosłych, którzy chcą lepiej posługiwać się językiem angielskim w pracy lub myślą o zmianie pracy ale niedostateczna znajomość języka ciągle ich blokuje – czwartek 9.20 – 10.15 (start 25 stycznia 2024r.)
2. Grupa 2 Business English (B2) – zajęcia dla dorosłych, którzy chcą lepiej posługiwać się językiem angielskim w pracy i znajomość języka jest nieodłączną częścią kariery zawodowej – wtorek 10.15 – 11.10 (start 30 stycznia 2024r.)

Jeśli nie znasz swojego poziomu lub problemem może być techniczna strona zajęć, zachęcam do umówienia się na krótkie spotkanie online – spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące, trwa około 20 minut. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.